CZ
DE
EN


Restaurování veteránů

V roce 1995 jsme se začali věnovat kromě servisování vozidel k běžnému užívání také opravám vozidel starších ročníků tzv. veteránů anebo, jak je v zahraničí uváděno, tzv. youngtimerů anebo oldtimerů. S touto činností jsem prakticky začal již v roce 1964, kdy v těchto letech karoserie vozidel dřívějších let mnoho nevydržely a tak se na tehdejších karoseriích opravovalo vše. Později jsem své zkušenosti zúročil, když jsem nastoupil do zaměstnání v autoservisu v SRN, kde jsem kromě běžných oprav prováděl již restaurování oldtimerů. Po skončení pracovního poměru v SRN jsem tuto činnost zavedl v mé provozovně s tím rozdílem, že zákazníci požadovali velice často kompletní restaurování celého vozidla a tak nám prošla rukama různorodá paleta rozličných značek vozidel.

Fotogalerie


Za tím účelem jsme si vybavili dílnu rovnacím rámem a nástroji tak, aby jsme si mohli vyrábět často i chybějící části karoserie.
 V roce 2007 jsem absolvoval školení v automobilové akademii ve Schweinfurtu, které bylo zaměřené teoreticky i prakticky na výrobu dílů karoserií. Spolupracujeme s profesionalním čalouníkem, který má bohaté zkušenosti s restaurováním interiérů i těch nejcennějších veteránů (např. Rolls Royce) Zajišťujeme dodavatelsky též provedení laku u renomovaných firem.

KONTAKT

Tel.: +420 376 316 841

Fax: +420 376 313 270

Mobil: +420 603 874 595


Dr. Sedláka 875

339 01 Klatovy

Česká republika


E-mail:

autoserviskarelsklenargmail.com

____________________________

Napište nám